15
edits
No edit summary |
Pakamalaka (talk | contribs) (→Past Recipients: update of past recipients) |
||
Line 9: | Line 9: | ||
! colspan="2"|Recipient | ! colspan="2"|Recipient | ||
|- | |- | ||
||2019-2020 | | rowspan="2" |2022-2023 | ||
|| | |Minnie Menezes | ||
|| | |Mech 2T1+1+PEY | ||
|- | |||
|Purushoth Thavendran | |||
|Chem 2T2+PEY | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2021-2022 | |||
|Mark Liao | |||
|MSE 2T1 + PEY | |||
|- | |||
|Tanishq Singh | |||
|Indy 2T1 + PEY | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2020-2021 | |||
|Madison Desembrana | |||
|Chem 2T0+PEY | |||
|- | |||
|Maria Demitiry | |||
|EngSci 2T0+PEY | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2019-2020 | |||
|Simonne Varela | |||
|CIV 1T9+PEY | |||
|- | |||
||Brittny Eileen Carter | |||
||MSE 1T9+PEY | |||
|- | |- | ||
||2018-2019 | ||2018-2019 |
edits