15
edits
No edit summary |
Pakamalaka (talk | contribs) (→Past Recipients: updated recipients) |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!|Discipline | !|Discipline | ||
! colspan="2"|Club Chair | ! colspan="2"|Club Chair | ||
|- | |||
|2022-2023 | |||
|Min | |||
|Alec Gilvesy | |||
|Min 2T2+PEY | |||
|- | |||
|2021-2022 | |||
|MSE | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|2020-2021 | |||
|Civ | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
||2019-2020 | ||2019-2020 |
edits