5
edits
No edit summary |
(Added the 2018 induktees.) |
||
(9 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 8: | Line 8: | ||
!colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | !colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | ||
!colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | !colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | ||
|- | |||
|2019-2020 | |||
|Torin Anderson | |||
|ECE 2T0 | |||
| | |||
| | |||
|rowspan="13" colspan="2"| | |||
|- | |||
|- | |||
|2018-2019 | |||
|Issy Williams | |||
|Civ 1T8+PEY | |||
|Joey Capan | |||
|ECE 1T9+Chem | |||
|- | |- | ||
|2017-2018 | |2017-2018 | ||
|Stephen Gidge | |Stephen Gidge | ||
|Indy 1T8 | |Indy 1T8+PEY | ||
| | |Simon André | ||
| | |Indy 1T8+PEY | ||
|- | |- | ||
|2016-2017 | |2016-2017 | ||
Line 25: | Line 37: | ||
|2015-2016 | |2015-2016 | ||
|Aaron Weber | |Aaron Weber | ||
|Civ 1T6 | |Civ 1T6+PEY | ||
|Evan Boyce | |Evan Boyce | ||
|Mech 1T5+PEY | |Mech 1T5+PEY | ||
|- | |- | ||
|2014-2015 | |2014-2015 | ||
|Thomas Santerre | |Thomas Santerre | ||
|Elec 1T5 | |Elec 1T5+1 | ||
|Yinky Chan | |Yinky Chan | ||
|Chem 1T6 | |Chem 1T6+1+PEY | ||
|- | |- | ||
|2013-2014 | |2013-2014 | ||
Line 188: | Line 199: | ||
|1989-1990 | |1989-1990 | ||
|Aaron Lang | |Aaron Lang | ||
| | |NΨ 9T2 ( PEY) | ||
|Kevin Fair | |Kevin Fair | ||
|Mech 9T1 | |Mech 9T1 | ||
|- | |- | ||
|1988-1989 | |1988-1989 | ||
|Donna Eckler | |Donna Eckler nee Cieszynska | ||
| | |Ind 9T0 | ||
|Peter Noble | |Peter Noble | ||
|Chem 8T9 | |Chem 8T9 | ||
Line 200: | Line 211: | ||
|1987-1988 | |1987-1988 | ||
|Daryn Thompson | |Daryn Thompson | ||
| | |Elec 8T8 | ||
|Peter Noble | |Peter Noble | ||
|Chem 8T9 | |Chem 8T9 | ||
Line 206: | Line 217: | ||
|1986-1987 | |1986-1987 | ||
|Tom Meadowcroft | |Tom Meadowcroft | ||
| | |NΨ 8T7 | ||
|rowspan="39" colspan="2"| | |rowspan="39" colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
|1985-1986 | |1985-1986 | ||
|Jeremy Bateson | |Jeremy Bateson | ||
|? | |NΨ 8T7? | ||
|- | |- | ||
|1984-1985 | |1984-1985 | ||
Line 283: | Line 294: | ||
|1967-1968 | |1967-1968 | ||
|John Pullam | |John Pullam | ||
| | |Ind 6T7 | ||
|- | |- | ||
|1966-1967 | |1966-1967 |
edits