828
edits
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|1897 | |1897 | ||
| | |A. T. Laing | ||
| | |B. A. Sc. | ||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201896-1897%20(Vol%2010).pdf Download] | |[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201896-1897%20(Vol%2010).pdf Download] | ||
|- | |- | ||
Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
|1894 | |1894 | ||
| | |R. W. Angus | ||
|Grad. S.P.S. | |Grad. S.P.S. | ||
| | |[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201893-1894%20%28Vol%207%29.pdf Download] | ||
|- | |- | ||
|1893 | |1893 | ||
| | |G. L. Brown | ||
| | |??? | ||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-% | |[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201892-1893%20%28Vol%206%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | ||
|- | |||
|1892 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201891-1982%20%28Vol%205%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | |||
|- | |||
|1891 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201890-1891%20%28Vol%204%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | |||
|- | |||
|1889 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201889-1890%20%28Vol%203%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | |||
|- | |||
|1888 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201887-1888%20%28Vol%202%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | |||
|- | |||
|1886 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201885-1886%20%28Vol%201%29%5BGoogle%5D.pdf Download] | |||
|- | |- |