836
edits
Line 103: | Line 103: | ||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201912-1913%20(Vol%2025).pdf Download] | |[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201912-1913%20(Vol%2025).pdf Download] | ||
|- | |- | ||
|1911 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201910-1911%20(Vol%2023).pdf Download] | |||
|- | |||
|1909 | |||
|??? | |||
|??? | |||
}[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201908-1909%20(Vol%2022).pdf Download] | |||
|- | |||
|1902 | |||
|W. G. Chace | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201901-1902%20(Vol%2015).pdf Download] | |||
|- | |||
|1901 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201900-1901%20(Vol%2014).pdf Download] | |||
|- | |||
|1900 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|[http://skulepedia.ca/archives/yearbooks/Skule%20Yearbook%20-%201899-1900%20(Vol%2013).pdf Download] |