846
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 247: | Line 247: | ||
|- | |- | ||
|1949-1950 | |1949-1950 | ||
|A.J. Paul LaPrairie | |||
|Mining Engineering 5T0 | |||
|- | |||
|1948-1949 | |||
|A.J. Paul LaPrairie | |A.J. Paul LaPrairie | ||
|Mining Engineering 5T0 | |Mining Engineering 5T0 | ||
|- | |- | ||
|} | |} |