130
edits
Eigenvector (talk | contribs) (Create page) |
Eigenvector (talk | contribs) (VP Comm) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
!rowspan="2" colspan="2"|Candidate | !rowspan="2" colspan="2"|Candidate | ||
!colspan="2"|1st Round | !colspan="2"|1st Round | ||
!2nd Round | !colspan="2"|2nd Round | ||
|- | |- | ||
|'''Votes''' | |'''Votes''' | ||
|'''Percentage''' | |'''Percentage''' | ||
| | |'''Votes''' | ||
|'''Percentage''' | |||
|- | |- | ||
|''' | |'''Yerusha Nuh''' | ||
|Elec | |Elec 1T4 | ||
| | |444 | ||
| | |40% | ||
| | |519 | ||
|50% | |||
|- | |- | ||
| | |Jenny Yao | ||
| | |??? 1T5 | ||
| | |331 | ||
| | |30% | ||
|'' | |421 | ||
|41% | |||
|- | |||
|Kimberly Shen | |||
|??? 1T5 | |||
|243 | |||
|22% | |||
|''-'' | |||
|''-'' | |||
|- | |- | ||
|colspan="2"|Re-Open Nominations | |colspan="2"|Re-Open Nominations | ||
| | |69 | ||
| | |6% | ||
| | |84 | ||
|8% | |||
|- | |- | ||
|colspan="2"|Spoiled Ballots | |colspan="2"|Spoiled Ballots | ||
| | |27 | ||
| | |2% | ||
| | |27 | ||
|2% | |||
|- | |- | ||
|colspan="2"|'''Total Ballots Cast''' | |colspan="2"|'''Total Ballots Cast''' | ||
|colspan=" | |colspan="4"|'''1114''' | ||
|} | |} | ||