78
edits
No edit summary |
(→Brains) |
||
Line 150: | Line 150: | ||
|- | |- | ||
| style="width: 159px;" rowspan="2" data-mce-style="width: 159px;"|'''Master Carpenters''' | | style="width: 159px;" rowspan="2" data-mce-style="width: 159px;"|'''Master Carpenters''' | ||
| style="width: 116.08px;" data-mce-style="width: 116.08px;"|Cameron Whittle | |||
| style="width: 74.92px;" data-mce-style="width: 74.92px;"| | |||
|- | |||
| style="width: 116.08px;" data-mce-style="width: 116.08px;"|Brandon Lista | | style="width: 116.08px;" data-mce-style="width: 116.08px;"|Brandon Lista | ||
| style="width: 74.92px;" data-mce-style="width: 74.92px;"|Indy | | style="width: 74.92px;" data-mce-style="width: 74.92px;"|Indy 1T7 | ||
|- | |- | ||
| style="width: 159px;" data-mce-style="width: 159px;"|'''Costumer''' | | style="width: 159px;" data-mce-style="width: 159px;"|'''Costumer''' | ||
Line 196: | Line 196: | ||
|} | |} | ||
|} | |} | ||
==Cast and Band== | ==Cast and Band== |
edits