Skule Nite 1T9: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(→Brains) |
(→Brains) |
||
Line 196: | Line 196: | ||
||'''Asst. Choreographer''' | ||'''Asst. Choreographer''' | ||
||Mackenzie Clark | ||Mackenzie Clark | ||
||NΨ 1T9 | ||NΨ 1T9+PEY | ||
|- | |||
||'''Music Director''' | |||
||Nicholas Popowich | |||
||ECE 2T0 | |||
|- | |||
||'''Asst. Music Director''' | |||
||Bennett Leong | |||
||NΨ 1T8+PEY<br /> | |||
|} | |} | ||
|} | |} |