VP Communications: Difference between revisions
→Past VP Communications
No edit summary |
|||
Line 67: | Line 67: | ||
|Reena Cabanilla | |Reena Cabanilla | ||
|Chem 1T7 | |Chem 1T7 | ||
|- | |||
|- | |||
|2014-2015 | |||
|Karz Shukla | |||
|Mech 1T6 | |||
|- | |- | ||
|2013-2014 | |2013-2014 |
No edit summary |
|||
Line 67: | Line 67: | ||
|Reena Cabanilla | |Reena Cabanilla | ||
|Chem 1T7 | |Chem 1T7 | ||
|- | |||
|- | |||
|2014-2015 | |||
|Karz Shukla | |||
|Mech 1T6 | |||
|- | |- | ||
|2013-2014 | |2013-2014 |