826
edits
No edit summary |
|||
Line 10: | Line 10: | ||
|2014 | |2014 | ||
|Jobin Puthuparampil | |Jobin Puthuparampil | ||
| | |Mech 1T5 | ||
| | |Download | ||
|- | |- | ||
|2013 | |2013 | ||
|Jenny Yao | |Jenny Yao | ||
|Indy 1T5 | |Indy 1T5 | ||
| | |Download | ||
|- | |- | ||
|2012 | |2012 | ||
|Jocelyn Chan | |Jocelyn Chan | ||
|Indy 1T3+PEY | |Indy 1T3+PEY | ||
| | |Download | ||
|- | |||
|1989 | |||
|Karen Carneiro | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1988 | |||
|Linda Skomba | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1987 | |||
|Kirsten Vice & Andrew Butler | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1986 | |||
|Mark Li & Mary Mershein | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1985 | |||
|Lena Kim & Carol Low | |||
|Chem 8T6 (both) | |||
|Download | |||
|- | |||
|1984 | |||
|Mary Svazic | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1983 | |||
|Julie Kong | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1982 | |||
|Randy Sinukoff | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1981 | |||
|Brian Danylkiw | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1980 | |||
|John Voss | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |||
|1979 | |||
|Steven Roberts | |||
|??? | |||
|Download | |||
|- | |- |