Skule™ Kup: Difference between revisions
→Past Director and Winners
Line 21: | Line 21: | ||
!colspan="2"| Director | !colspan="2"| Director | ||
! Winner | ! Winner | ||
|- | |||
| 2018-2019 | |||
| John Peri | |||
| Mech 2T1 | |||
|TBD | |||
|- | |||
| 2017-2018 | |||
| Chloe Oriotis | |||
| Mech 2T0 | |||
|Mech | |||
|- | |- | ||
| 2016-2017 | | 2016-2017 | ||
| Nikola Andrejevic | | Nikola Andrejevic | ||
| ECE 1T8 | | ECE 1T8 | ||
| | |ECE | ||
|- | |- | ||
| 2015-2016 | | 2015-2016 |