83
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 9: | Line 9: | ||
!colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | !colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | ||
|- | |- | ||
| | |2020-2021 | ||
| | |Will Ferrie | ||
| | |Mech 2T1 | ||
| | | | ||
| | | | ||
|rowspan="3" colspan="2"| | |rowspan="3" colspan="2"| | ||
|- | |- | ||
|- | |||
|2019-2020 | |||
|Torin Anderson | |||
|ECE 2T0 | |||
|Ben Morehead | |||
|ECE 2T1 | |||
|- | |- | ||
|2018-2019 | |2018-2019 | ||
Line 207: | Line 213: | ||
|- | |- | ||
|1988-1989 | |1988-1989 | ||
|Donna Eckler nee Cieszynska | |Donna Eckler (nee Cieszynska) | ||
|Ind 9T0 | |Ind 9T0 | ||
|Peter Noble | |Peter Noble |
edits