846
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
!colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | !colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | ||
!colspan="2"|Cymbolic Major | !colspan="2"|Cymbolic Major | ||
|- | |||
|2014-2015 | |||
|Thomas Santerre | |||
|ECE 1T5 | |||
|colspan="2" align="center"| | |||
|rowspan="8" colspan="2"| | |||
|- | |- | ||
|2013-2014 | |2013-2014 | ||
|Maya Zhang | |Maya Zhang | ||
|Mech 1T4 | |Mech 1T4 | ||
| | |Andrew Barolet | ||
| | |Mech 1T4 | ||
|- | |- | ||
|2012-2013 | |2012-2013 |