83
edits
No edit summary |
|||
(16 intermediate revisions by 8 users not shown) | |||
Line 14: | Line 14: | ||
!Year | !Year | ||
!colspan="2"|Chair(s) | !colspan="2"|Chair(s) | ||
!Homecoming Float | !Homecoming/Orientation Float | ||
!Pride Parade Float | !Pride Parade Float | ||
|- | |||
|2019 - 2020 | |||
|Ben Morehead & Michelle Watt | |||
|ECE 2T1 & Mech 2T1 T1 | |||
| | |||
|Stonewall Thank You | |||
|- | |||
|2018 - 2019 | |||
|Carlos Antonio Fiel & MacKenzie Campbell | |||
|Chem 1T8+1+PEY & EngSci 2T0 | |||
| | |||
|Shooting Stars | |||
|- | |||
|2017-2018 | |||
|Marie Floryan & Cameron Alizadeh | |||
|Mech 1T9 & EngSci 1T9 | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
|2016-2017 | |2016-2017 | ||
|Ozan Coşkun& Josh Calafato | |Ozan Coşkun & Josh Calafato | ||
|Mech 1T7 & EngSci 1T7+PEY | |Mech 1T7 & EngSci 1T7+PEY | ||
| | | | ||
|Chair Arch | |Chair Arch | ||
|- | |- | ||
Line 38: | Line 56: | ||
|Gregory Cummings & Ryan Mintz | |Gregory Cummings & Ryan Mintz | ||
|Elec 1T4+PEY & Elec 1T4 | |Elec 1T4+PEY & Elec 1T4 | ||
| | |Frosh Group Mosaic | ||
|Lady Rainicorn | |Lady Rainicorn | ||
|- | |- | ||
Line 110: | Line 128: | ||
|- | |- | ||
|1999-2000 | |1999-2000 | ||
|Struan Vaz | |Ken McNeil & Struan Vaz | ||
|? | |? | ||
|Dell Computer | |Dell Computer | ||
Line 131: | Line 149: | ||
|1995-1996 | |1995-1996 | ||
|Drago Banovic | |Drago Banovic | ||
| | |Indy 9T8+ | ||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
Line 206: | Line 224: | ||
|1980-1981 | |1980-1981 | ||
|Ofer Pittel | |Ofer Pittel | ||
| | |Mech | ||
|? | |? | ||
|- | |- |
edits