53
edits
Muskansethi (talk | contribs) No edit summary |
No edit summary |
||
(11 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 20: | Line 20: | ||
|cannonball = Jon Norman | |cannonball = Jon Norman | ||
|community_outreach = Jane Illarionova | |community_outreach = Jane Illarionova | ||
|design_team_association = Bennett Leong | |||
|compsys_admin = Kamau Bridgeman | |compsys_admin = Kamau Bridgeman | ||
|equity_inclusivity= Chinmayee Gidwani | |equity_inclusivity= Chinmayee Gidwani | ||
Line 82: | Line 83: | ||
|chem2 = Brohath Amrithraj | |chem2 = Brohath Amrithraj | ||
|chem3 = Jacob Foster | |chem3 = Jacob Foster | ||
|chempey= | |chempey= Liam Patrick Micheal Donaghy | ||
|chem4 = Rudan Zheng | |chem4 = Rudan Zheng | ||
|civ1 = | |civ1 = Emanuele Dell'Olivastro | ||
|civ2 = | |civ2 = Ziquan Deng | ||
|civ3 = | |civ3 = Karen Chu | ||
|civpey= | |civpey= Simonne Varela | ||
|civ4 = | |civ4 = Kristina Ma | ||
|comp1 = | |comp1 = Myeog Hun Song (David) | ||
|comp2 = | |comp2 = Ian Sartor | ||
|comp3 = | |comp3 = Nicholas Popowich | ||
|comppey= | |comppey= N/A | ||
|comp4 = | |comp4 = Mircea Papuc | ||
|elec1 = | |elec1 = Sebastian Tampu | ||
|elec2 = | |elec2 = Vacant | ||
|elec3 = | |elec3 = Michela Trozzo | ||
|elecpey= | |elecpey=N/A | ||
|elec4 = | |elec4 = Aqsa Haider | ||
|engsci1 = | |engsci1 = Julia L. Wang | ||
|engsci2 = | |engsci2 = Sonali Dey | ||
|engsci3 = | |engsci3 = Hanna Jiamei Zhang | ||
|engscipey= | |engscipey=N/A | ||
|engsci4 = | |engsci4 = David Kivlichan | ||
|indy1 = | |indy1 = Shankeran (Eran) Vijayakumar | ||
|indy2 = | |indy2 = Zahir Firoze | ||
|indy3 = | |indy3 = Tamara Kecman | ||
|indypey= | |indypey=N/A | ||
|indy4 = | |indy4 = Saurabh Agrawal | ||
|mech1 = | |mech1 = Christopher Tong & Alaa Hatoom | ||
|mech2 = | |mech2 = Khaled Gaber | ||
|mech3 = | |mech3 = Chloe Oriotis | ||
|mechpey= | |mechpey= Marie Floryan | ||
|mech4 = | |mech4 = Katherine Pryszlak | ||
|min1 = Vacant | |min1 = Vacant | ||
|min2 = | |min2 = Zhitian (Jenny) Luan | ||
|min3 = | |min3 = Anahahan Stephan Canagasuriam | ||
|minpey= | |minpey= N/A | ||
|min4 = Vacant | |min4 = Vacant | ||
|mse1 = | |mse1 = Nicole Ryk | ||
|mse2 = | |mse2 = Andrew Wuebbolt | ||
|mse3 = | |mse3 = Amanda Pasqualani | ||
|msepey= | |msepey= N/A | ||
|mse4 = | |mse4 = Daniel Brlas | ||
|t1 = | |t1 = Selina Tong | ||
|lgmb_bl = Issy Williams | |lgmb_bl = Issy Williams | ||
|cannon_ca = | |cannon_ca = Simon André | ||
|bg_chair1 = Carlos Fiel | |bg_chair1 = Carlos Antiono Fiel | ||
|bg_chair2= Mackenzie Campbell | |bg_chair2= Mackenzie Campbell | ||
|yncn = Andrew Kidd | |yncn = Andrew Kidd | ||
| | |eaa= Hani Abu Jurji | ||
|skulenite_liasion= Angela Ma | |||
|firstyearchair = | |firstyearchair = Mirjana Mijalkovic | ||
| | |ptsc = Aurora Nowicki | ||
|msc = TBD | |msc = TBD | ||
| | |fourthyearchair = Molly Gormon | ||
|valedictorian= | |valedictorian= Matthew Bradley Kerner | ||
|utsu1 = TBD | |utsu1 = TBD | ||
Line 148: | Line 148: | ||
|godivas_quest = TBD | |godivas_quest = TBD | ||
|mr_bg = | |mr_bg = Jacob Foster | ||
|godivas_crown = | |godivas_crown = Lisa Zaher | ||
|ultimate_frosh = | |ultimate_frosh = Becky Parkes | ||
|chariot_race = | |chariot_race = Chem | ||
}} | }} | ||
=Conferences Hosted= | =Conferences Hosted= | ||
[[Category:Years]] |
edits