193
edits
Line 53: | Line 53: | ||
==Class Representatives== | ==Class Representatives== | ||
{| | |||
|Chemical Engineering||1T4 ||Ishan Gupta | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Ajay Kochar | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Samenna Mulam | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Saeed Kaddoura | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Civil Engineering ||1T4 ||Eduard Broun | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Momo Sun | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Hamed Shalileh | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Kevin Zhang | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Computer Engineering ||1T4 ||Ryan Mintz | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Jonathan Ng | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Rachit Tyagi | |||
|- | |||
| ||1T1 || | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Electrical Engineering ||1T4 ||Victor Zhang | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Zachary Fejes | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Minghua Zhao | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Bahar Memarian | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Engineering Science ||1T4 ||Patrick Zem / Yuqi Ma | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Zimu Zhu | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Farrokh Mansourri | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Galen Hogan | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Industrial Engineering ||1T4 ||Lea Janossy | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Marwan Dajani | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Nitla Cooke | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Anna Sheu | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Materials Science & Engineering ||1T4 ||Pratik Engineer | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Abrar Mahmud | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Jacquelyn MacCoon | |||
|- | |||
| ||1T1 ||Damian Durlik | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Mechanical Engineering ||1T4 ||Omer Shargall | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Trevor Burton | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Ryan Persaud | |||
|- | |||
| ||1T1 ||David Clease | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|Mineral Engineering ||1T4 ||Mike Chen | |||
|- | |||
| ||1T3 ||Sebastien Balda | |||
|- | |||
| ||1T2 ||Paolo Tomasone | |||
|- | |||
| ||1T1 || | |||
|- | |||
| | |||
|- | |||
|TrackOne || 1T4 ||Teresa Nguyen | |||
|} | |||
==Skule™ Spirit== | ==Skule™ Spirit== |