Skule Nite 2T0: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 530: | Line 530: | ||
| style="width: 151.597px;" data-mce-style="width: 151.597px;"|Angela Ma | | style="width: 151.597px;" data-mce-style="width: 151.597px;"|Angela Ma | ||
| style="width: 164.403px;" data-mce-style="width: 164.403px;"|Sandra Sousa | | style="width: 164.403px;" data-mce-style="width: 164.403px;"|Sandra Sousa | ||
|- | |||
| style="width: 151.597px;" data-mce-style="width: 151.597px;"|Savannah Forest | |||
| style="width: 164.403px;" data-mce-style="width: 164.403px;"| | |||
|- | |- | ||
| style="width: 151.597px; text-align: center;" colspan="2" data-mce-style="width: 151.597px; text-align: center;"|''& all other fossils involved in SN2T0'' | | style="width: 151.597px; text-align: center;" colspan="2" data-mce-style="width: 151.597px; text-align: center;"|''& all other fossils involved in SN2T0'' |