Chemical Engineering Club: Difference between revisions
→Past Chairs
No edit summary |
|||
Line 95: | Line 95: | ||
||2014-2015 | ||2014-2015 | ||
||Ishan Gupta | ||Ishan Gupta | ||
|- | |||
||2013-2014 | |||
||Akash Kaushal | |||
|- | |||
||2012-2013 | |||
||Ajay Kochar | |||
|- | |||
||2011-2012 | |||
||Sami Khan | |||
|- | |||
||2010-2011 | |||
||Stephen Pinto | |||
|} | |} | ||
==Contact== | ==Contact== |