113
edits
Line 230: | Line 230: | ||
| 1980-1981 | | 1980-1981 | ||
| Greg Forbes | | Greg Forbes | ||
|- | |||
| 1979-1980 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1978-1979 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1977-1978 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1976-1977 | |||
| Robert Gilmour | |||
|- | |||
| 1975-1976 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1974-1975 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1973-1974 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1972-1973 | |||
| John Vanneste | |||
|- | |||
| 1971-1972 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1970-1971 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1969-1970 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1968-1969 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1967-1968 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1966-1967 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1965-1966 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1964-1965 | |||
| Doug Macdonald | |||
|- | |||
| 1963-1964 | |||
| John Adam | |||
|- | |||
| 1962-1963 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1961-1962 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1960-1961 | |||
| John Bell | |||
|- | |||
| 1959-1960 | |||
| Bill Riggs | |||
|- | |||
| 1958-1959 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1957-1958 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1956-1957 | |||
| George Shipley | |||
|- | |||
| 1955-1956 | |||
| Hugh Mackenzie | |||
|- | |||
| 1954-1955 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1953-1954 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1952-1953 | |||
| Jim Montgomery | |||
|- | |||
| 1951-1952 | |||
| Bill Broughton | |||
|- | |||
| 1950-1951 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1949-1950 | |||
| A.J. Paul LaPrairie | |||
|- | |||
|} | |} |