Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Skulepedia
Disclaimers
Skulepedia
Search
VP Academic: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
VP Academic
(edit)
Revision as of 18:10, 24 June 2017
41 bytes added
,
24 June 2017
→Past VP Academics
Revision as of 18:09, 24 June 2017
(
edit
)
Matz
(
talk
|
contribs
)
(
→Ongoing Projects
)
← Older edit
Revision as of 18:10, 24 June 2017
(
edit
)
(
undo
)
Matz
(
talk
|
contribs
)
(
→Past VP Academics
)
Newer edit →
Line 65:
Line 65:
!Year
!Year
!colspan="2"|Name
!colspan="2"|Name
|-
|2017-2018
|Sofia Tijanic
|ECE 1T9
|-
|-
|-
|2016-2017
|2016-2017
Matz
3
edits