Orientation Chair: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 30: | Line 30: | ||
|ECE 1T3T1+PEY | |ECE 1T3T1+PEY | ||
|- | |- | ||
|2011 | |rowspan="2"|2011 | ||
|Abhishek Mathur | |Abhishek Mathur | ||
|Mech 1T2+PEY | |Mech 1T2+PEY | ||
|- | |||
|Michelle Chen (co-chair) | |||
|Mech 1T2T1 | |||
|- | |- | ||
|rowspan="2"|2010 | |rowspan="2"|2010 |