VP Academic: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 11: | Line 11: | ||
!Year | !Year | ||
!colspan="2"|Name | !colspan="2"|Name | ||
|- | |||
|2011-2012 | |||
|Freddy Chen | |||
|ECE 1T3 | |||
|- | |- | ||
|2010-2011 | |2010-2011 | ||
|Yi-Wei Ang | |Yi-Wei Ang | ||
|Indy | |Indy 1T2+PEY | ||
|- | |- | ||
|2009-2010 | |2009-2010 | ||
|David Cheung | |David Cheung | ||
|Civ | |Civ 1T1+PEY | ||
|- | |- | ||
|2008-2009 | |2008-2009 |