4
edits
No edit summary |
|||
Line 357: | Line 357: | ||
|- | |- | ||
|| | || | ||
||Sheryl | ||Sheryl Prowse | ||
||A&S | ||A&S | ||
|| | || | ||
Line 372: | Line 372: | ||
||ELE 6T8 | ||ELE 6T8 | ||
||Andris Skuja | ||Andris Skuja | ||
|| | ||NΨ 6T6 | ||
|- | |||
||1963-1964 | |||
||Andris Skuja | |||
||NΨ 6T6 | |||
||Joseph Gilling | |||
||Mech 6T5 | |||
|- | |- | ||
||1961-1962 | ||1961-1962 | ||
Line 392: | Line 398: | ||
|| | || | ||
|} | |} | ||
==List of Skule Nite Shows== | ==List of Skule Nite Shows== |
edits