113
edits
Line 178: | Line 178: | ||
|- | |- | ||
| 1997-1998 | | 1997-1998 | ||
| [[Drago Banovic]] | | [[Drago Banovic | Drago "Puff" Banovic]] | ||
|- | |- | ||
| 1996-1997 | | 1996-1997 | ||
| Taras Kohut | | Taras Kohut | ||
|- | |- | ||
| 1995-1996 | |||
| Ed Vujnovic | |||
|- | |||
| 1994-1995 | |||
| "Geo" Mike Starogiannis | |||
|- | |||
| 1993-1994 | |||
| George Vujnovic | |||
|- | |||
| 1992-1993 | |||
| Brian Campanotti | |||
|- | |||
| 1991-1992 | |||
| J.C. St. Amour | |||
|- | |||
| 1990-1991 | |||
| Sarah Romkey | |||
|- | |||
| 1989-1990 | |||
| Ken de Jong | |||
|- | |||
| 1988-1989 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1987-1988 | |||
| ? | |||
|- | |||
| 1986-1987 | |||
| John Howlett/Dave Paradi | |||
|- | |||
| 1985-1986 | |||
| Dave Paradi | |||
|- | |||
| 1984-1985 | |||
| John Howlett | |||
|- | |||
| 1983-1984 | |||
| Ken Burns | |||
|- | |||
| 1982-1983 | |||
| Dave Wilson | |||
|- | |||
| 1981-1982 | |||
| Martin "Bear" Kuntze | |||
|- | |||
| 1980-1981 | |||
| Greg Forbes | |||
|} | |} |