846
edits
Line 574: | Line 574: | ||
|76 | |76 | ||
|81 | |81 | ||
|81 | |'''81''' | ||
|- | |- | ||
|Andy Chen | |Andy Chen | ||
|Mech 1T3 | |Mech 1T3 | ||
|37 | |||
|37 | |||
|38 | |||
|colspan="3" align="center"|- | |||
|- | |- | ||
|'''Rafal Dittwald''' | |'''Rafal Dittwald''' | ||
|NΨ 1T2+PEY | |NΨ 1T2+PEY | ||
|72 | |||
|72 | |||
|72 | |||
|75 | |||
|85 | |||
|'''90''' | |||
|- | |- | ||
|'''Huda Idrees''' | |'''Huda Idrees''' | ||
|Indy 1T2+PEY | |Indy 1T2+PEY | ||
|'''93''' | |||
|colspan="5" align="center"|- | |||
|- | |- | ||
|Xin Ma | |Xin Ma | ||
|T1 1T4 | |T1 1T4 | ||
|50 | |||
|50 | |||
|50 | |||
|50 | |||
|55* | |||
|<nowiki>-</nowiki> | |||
|- | |- | ||
|'''Teresa Nguyen''' | |'''Teresa Nguyen''' | ||
|T1 1T4 | |T1 1T4 | ||
|72 | |||
|72 | |||
|73 | |||
|73 | |||
|79 | |||
|'''101''' | |||
|- | |- | ||
|Natalie Petra | |Natalie Petra | ||
|NΨ 1T4+1 | |NΨ 1T4+1 | ||
|3 | |||
|colspan="5" align="center"|- | |||
|- | |- | ||
|Donnie Yee | |Donnie Yee | ||
|Mech 1T2 | |Mech 1T2 | ||
|44 | |||
|44 | |||
|44 | |||
|45 | |||
|55 | |||
|58 | |||
|- | |- | ||
|colspan="2"|Re-Open Nominations | |colspan="2"|Re-Open Nominations | ||
|17 | |||
|17 | |||
|colspan="4" align="center"|- | |||
|- | |- | ||
|colspan="2"|Spoiled Ballots | |colspan="2"|Spoiled Ballots | ||
|0 | |0 | ||
|colspan="5"|- | |colspan="5" align="center"|- | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"|'''Total Ballots Cast''' | |colspan="2"|'''Total Ballots Cast''' | ||
Line 611: | Line 646: | ||
|'''330''' | |'''330''' | ||
|} | |} | ||
*Xin Ma eliminated on basis of having a lower Borda Score. | |||
==Election Campaign== | ==Election Campaign== |