846
edits
Line 42: | Line 42: | ||
|2001-2002 | |2001-2002 | ||
|Magdalena Wierus | |Magdalena Wierus | ||
|? | |||
|- | |||
|2000-2001 | |||
|? | |||
|? | |||
|- | |||
|1999-2000 | |||
|? | |||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
|1998-1999 | |1998-1999 | ||
|Trevor Mills (1st Valedictorian) | |Trevor Mills (1st Valedictorian) | ||
|? | |||
|} | |} | ||
[[Category:People]] | [[Category:People]] |