VP Finance: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
→Past VP Finances
No edit summary |
|||
Line 20: | Line 20: | ||
| Ryan Bradley | | Ryan Bradley | ||
| Nψ 1T2 | | Nψ 1T2 | ||
|- | |||
| 2009-2010 | |||
| Kyle Dupont | |||
| Mech 0T9+PEY | |||
|- | |||
| 2008-2009 | |||
| Cyrene Wu | |||
| Civ 1T0+PEY | |||
|- | |||
| 2007-2008 | |||
| Evan Jones | |||
| Nψ 0T9 | |||
|- | |||
| 2006-2007 | |||
| Paul Radcliffe | |||
| Nψ 0T7 | |||
|- | |||
| 2005-2006 | |||
| Eamon McDermott | |||
| Nψ 0T8 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |