83
edits
No edit summary |
|||
(11 intermediate revisions by 7 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
!Year | !Year | ||
!colspan="2"|Valedictorian | !colspan="2"|Valedictorian | ||
|- | |||
|2018-2019 | |||
|Matthew Bradley Kerner | |||
|Chem 1T8+PEY | |||
|- | |||
|2017-2018 | |||
|Joshua Calafato | |||
|EngSci 1T7 + PEY | |||
|- | |||
|2016-2017 | |||
|Elizabeth De Roode | |||
|Chem 1T6+PEY | |||
|- | |||
|2015-2016 | |||
|David Belvedere | |||
|EngSci 1T5+PEY | |||
|- | |||
|2014-2015 | |||
|Terrence Lau | |||
|Mech 1T4+PEY | |||
|- | |||
|2013-2014 | |||
|Christopher Sun | |||
|EngSci 1T3+PEY | |||
|- | |||
|2012-2013 | |||
|Michael Stranges | |||
|Mech 1T2+PEY | |||
|- | |||
|2011-2012 | |||
|Amanda Bell | |||
|Indy 1T1+PEY | |||
|- | |- | ||
|2010-2011 | |2010-2011 | ||
Line 18: | Line 50: | ||
|2007-2008 | |2007-2008 | ||
|Tahir Merali | |Tahir Merali | ||
|Mech 0T7+PEY | |Mech 0T7+PEY | ||
|- | |- | ||
|2006-2007 | |2006-2007 | ||
Line 42: | Line 74: | ||
|2001-2002 | |2001-2002 | ||
|Magdalena Wierus | |Magdalena Wierus | ||
|EngSci 0T1 | |||
|- | |||
|2000-2001 | |||
|Struan Vaz | |||
|Elec 0T0+PEY | |||
|- | |||
|1999-2000 | |||
|? | |||
|? | |? | ||
|- | |- | ||
|1998-1999 | |1998-1999 | ||
|Trevor Mills (1st Valedictorian) | |Trevor Mills (1st Valedictorian) | ||
|EngSci 9T8+PEY | |||
|} | |} | ||
[[Category:People]] | [[Category:People]] |
edits