Ultimate F!rosh: Difference between revisions
→Past Ultimate F!rosh Winners
No edit summary |
|||
Line 9: | Line 9: | ||
! Winner | ! Winner | ||
! Discipline | ! Discipline | ||
|- | |||
| 2011 | |||
| Nancy Ho | |||
| Track One | |||
|- | |||
| 2010 | |||
| Jonathan Ng | |||
| ECE | |||
|- | |||
| 2009 | |||
| Richard Medal | |||
| ECE | |||
|- | |||
| 2008 | |||
| Yuri Savguira | |||
| MSE | |||
|- | |||
| 2007 | |||
| Rob Richer | |||
| Chem | |||
|- | |||
|} | |} |