83
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| '''1T3''' || || | | '''1T3''' || || | ||
|- | |- | ||
| '''1T4''' || || | |||
|- | |||
| '''1T5''' || || | |||
|- | |||
| '''1T6''' || || | |||
|- | |||
| '''1T7''' || || | |||
|- | |||
| '''1T8''' || || | |||
|- | |||
| '''1T9''' || || | |||
|- | |||
| '''2T0''' || || | |||
|- | |||
| '''2T1''' || || | |||
|- | |||
|} | |} |
edits