83
edits
No edit summary |
|||
(6 intermediate revisions by 4 users not shown) | |||
Line 3: | Line 3: | ||
!Year | !Year | ||
!colspan="2"|Valedictorian | !colspan="2"|Valedictorian | ||
|- | |||
|2018-2019 | |||
|Matthew Bradley Kerner | |||
|Chem 1T8+PEY | |||
|- | |||
|2017-2018 | |||
|Joshua Calafato | |||
|EngSci 1T7 + PEY | |||
|- | |||
|2016-2017 | |||
|Elizabeth De Roode | |||
|Chem 1T6+PEY | |||
|- | |||
|2015-2016 | |||
|David Belvedere | |||
|EngSci 1T5+PEY | |||
|- | |- | ||
|2014-2015 | |2014-2015 | ||
Line 34: | Line 50: | ||
|2007-2008 | |2007-2008 | ||
|Tahir Merali | |Tahir Merali | ||
|Mech 0T7+PEY | |Mech 0T7+PEY | ||
|- | |- | ||
|2006-2007 | |2006-2007 | ||
Line 58: | Line 74: | ||
|2001-2002 | |2001-2002 | ||
|Magdalena Wierus | |Magdalena Wierus | ||
| | |EngSci 0T1 | ||
|- | |- | ||
|2000-2001 | |2000-2001 | ||
Line 70: | Line 86: | ||
|1998-1999 | |1998-1999 | ||
|Trevor Mills (1st Valedictorian) | |Trevor Mills (1st Valedictorian) | ||
| | |EngSci 9T8+PEY | ||
|} | |} | ||
[[Category:People]] | [[Category:People]] |
edits