SUDS: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
! Name | ! Name | ||
|- | |- | ||
| 2010-2011 | | '''2010-2011''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||
Line 18: | Line 20: | ||
| Denizcan Karadadas | | Denizcan Karadadas | ||
|- | |- | ||
| 2009-2010 | | '''2009-2010''' | ||
| | | | ||
| | | | ||
Line 30: | Line 32: | ||
| Ariel Feldman | | Ariel Feldman | ||
|- | |- | ||
| 2008-2009 | | '''2008-2009''' | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| Operations | |||
| Vanessa di Battista | |||
|- | |||
| | | | ||
| Finance | |||
| Ryan Campbell | |||
|- | |||
| '''2007-2008''' | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |||
| Operations | |||
| Charlsie Searle | |||
|- | |||
| | |||
| Finance | |||
| Jennifer Lee | |||
|} | |} |