83
edits
(Undo revision 5940 by 128.100.8.228 (talk)) Tag: Undo |
No edit summary |
||
Line 8: | Line 8: | ||
!colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | !colspan="2"|D(r)umb Majur(k) | ||
!colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | !colspan="2"|Cymbolic Majur(s) | ||
|- | |||
|2021-2022 | |||
|Angelo William DeElliot | |||
|Chem 2T2 | |||
|colspan="2" align="center"| | |||
|rowspan="14" colspan="2"| | |||
|- | |- | ||
|2020-2021 | |2020-2021 | ||
|William Ferrie | |William Ferrie | ||
|Mech 2T1 | |Mech 2T1 | ||
| | |Stella Gregorski | ||
| | |Chem 2T2 | ||
|- | |- | ||
|2019-2020 | |2019-2020 |
edits