Archivist: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
|||
Line 1: | Line 1: | ||
(a work-in-progress) | |||
== Past Archivists == | == Past Archivists == | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 23: | Line 26: | ||
|Rishi Maharaj | |Rishi Maharaj | ||
|NΨ 1T2+PEY | |NΨ 1T2+PEY | ||
|- | |||
|2009-2010 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|2008-2009 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|2007-2008 | |||
|??? | |||
|??? | |||
|- | |||
|2006-2007 | |||
|Mike Hawkins | |||
|??? | |||
|- | |||
|2005-2006 | |||
|Juan Fantin | |||
|??? | |||
|- | |||
|2004-2005 | |||
|Sam Orr | |||
|??? | |||
|- | |||
|2003-2004 | |||
|Alex Curlea | |||
|??? | |||
|- | |||
|2002-2003 | |||
|Adam Trumpour | |||
|??? | |||
|- | |||
|2001-2002 | |||
|Paul Graham | |||
|??? | |||
|- | |||
|2000-2001 | |||
|John Craig | |||
|??? | |||
|- | |- | ||
|??? | |??? |
Revision as of 12:11, 12 October 2014
(a work-in-progress)
Past Archivists
Year | Name | |
---|---|---|
2014-2015 | Catherine Tran | MSE 1T4+PEY |
2013-2014 | Kimberly Shen | ECE 1T5 |
2012-2013 | Stephanie Fata | CHEM 1T5 |
2011-2012 | Nicole Cyhelka | CHEM 1T3 |
2010-2011 | Rishi Maharaj | NΨ 1T2+PEY |
2009-2010 | ??? | ??? |
2008-2009 | ??? | ??? |
2007-2008 | ??? | ??? |
2006-2007 | Mike Hawkins | ??? |
2005-2006 | Juan Fantin | ??? |
2004-2005 | Sam Orr | ??? |
2003-2004 | Alex Curlea | ??? |
2002-2003 | Adam Trumpour | ??? |
2001-2002 | Paul Graham | ??? |
2000-2001 | John Craig | ??? |
??? | Barry Levine | ??? |
??? | L.E. (Ted) Jones | ??? |